Küba Tütünü | Çikolata Aromalı Adıyaman Tütünü (El Meto Küba)

Küba Tütünü (El Meto Küba) , fiyatı 1kg perakende tütünün satış fiyatı Adıyaman’dan Tütün’e özel sadece 55 TL! En kaliteli, süper hafif içimli, lüx Küba tütünü siparişi vermek için bizi “+905456656840” numarasından arayın.

Çikolata Aromalı (El Meto Küba) Adıyaman Tütünü

Küba tütünü olarak da bilinen Adıyaman’ın çikolata harmanlı hali olan tütün çeşidinin en uygun fiyatlarla satışını “Adiyamandantutun.com” adresi olarak, firmamız aracılığıyla sizlere sunuyoruz. Küba tütünün asıl ismi “el meto küba” olarak bilinir. Günümüzde halk arasında küba tütünü ile özdeşleşmiş bir durumda karşınıza çıkar.

Firmamız aracılığıyla en kaliteli açık toptan organik Küba tütünü çeşitlerini olabilir ve satış için sipariş verebilirsiniz. Adıyaman tütüncüsü olarak sizlere bütün tütün çeşitlerinden çeşitleri hakkında bilgi vermeden geçmiyoruz. İsminin tersine Adıyaman ilimizde yetişen ve oldukça özel bir sos ile elde edilen bu tütün çeşidi halk tabiri ile enfes bir açık tütündür. Çikolata tutkunları için “el meto Küba” tütünün satışının açık toptan ve perakende olarak yapıyor tüm Türkiye’ye kargo aracılığıyla güven ve samimiyetle gönderiyoruz.


 Sipariş vermek için arayın. Kaliteli, en iyi özel içim tütün satışı ve fiyatları.Hafif, Orta, Tatlı içimli en iyi tütün fiyatları burada! Adıyaman Tütün Satışı


Çikolata aromalı tütün satışı için firmamızı tercih etmeye devam edin.  Beraberinde bir tütün çeşitlerimizi tekin tütün çeşitlerimizi Adıyaman tütünleri Çelikhan tütün satışlarını da internet adresiniz içerisinden takip edebilir ve bizleri arayarak sipariş verebilirsiniz. Özellikle de tekel tütünleri arasında en kaliteli içme sahip Parlement tütünü, Marlboro tütünü, Captain Black tütünü, Bitlis, Samsun tütünü gibi çeşitleri de firmamızı arayarak sorgulayabilirsiniz.

En Kaliteli Açık Toptan Organik Küba Tütünü Fiyatları

en kaliteli  tütün çeşitlerini, fiyatlarını diğer detaylara firmamızı hemen şimdi arayarak öğrenmeye ne dersiniz? Hemen şimdi bizleri aramak için aşağıdaki telefon numaralarını tıklamanız yeterlidir. Hafif içimli, orta içimli tütün çeşitlerini mağazamıza gelerek deneyip alma şansınız vardır. Firmamızın adresini sayfamızın iletişim bölümünde açık bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca yine iletişim sayfasında bulunan telefon numaraları üzerinden bizleri gün içerisinde arayıp tütün siparişi verebilirsiniz.

Küba Tütünü Nasıl Yapılır?

Küba tütünü Adıyaman tütünün yapraklarından elde edilen üzerine çikolata aroması ilave edilen özel sos içeren kaliteli bir tütün çeşididir.  İçerdiği özel bir sos nedeniyle Küba tütünü andırmakta ve halk arasında Küba tütünü atışın şeklinde bilinmektedir. En kaliteli Adıyaman tütünlerinin sağlıklı yapraklarından elde edilip çikolata ile harmanlanan tütün çeşidi karşımıza Küba tütünü olarak çıkıp satıştaki yerini almaya devam ediyor. Sarma sigara için en kaliteli özel hafif orta sert içimli kaliteli Adıyaman Çelikhan tütün ürünlerinin satışını da firmamız aracılığıyla temin edebilirsiniz.

Küba İle Özdeşleşmiş Tütün Ürünü Nedir?

Adıyaman’ın en kaliteli yapraklarından elde edilen tütün çeşidinin ülkemizde Küba tütünü ile özdeşleşmesinin en büyük sebebi aroma barındırması ve Küba tütünü andırmasıdır. Küba tütünü gibi çikolatalı bir koku vermesi de yapraklarına nüfuz eden çikolata aromasıdır. Genelde hafif bir içine sahip olan Küba tütün satışı için bizleri telefon numaralarımızdan aramanız yeterlidir.

Sarma Sigara Zararlı Mı?

Hazır tekel tütün ürünlerine ilave edilen kimyasal maddeler tütünün kanser yapıcı bir özelliğe bürünmesine neden olabilmektedir. Ancak doğal bir şekilde elde edilen ve hiçbir gübre takviyesi, ilaç, kimyasal katkı ilave edilmeden elde ettiğimiz kaliteli Adıyaman tütünleri, sarma sigara şeklinde dahi olsa hazır sigaralardan daha az zararlı diyebiliriz. Sonuçta sigara zararlılar.

Adresimiz ve Telefon numaramız

Adres: Altınşehir mahallesi, Gölbaşı Karayolu 2. km No: 33
Telefon: +90 (545) 665 68 40
Adıyaman/Merkez


Adıyaman Tütüncüsü’nde Tütün Çeşitleri ve Fiyatları

Adıyaman lüks tütün 60₺

Çelikhan hafif tütün 60₺

Çelikhan orta tütün 65₺

Çelikhan süper tütün 80₺

Ultra Lüks tütün 100₺

Lüks Dökme tekel 60₺

Özel Bitlis tütünü 190₺

Küba tütünü 55₺

Captain Black tütünü 60₺

Parliament tütünü 80₺

Marlboro tütünü 80₺

Sarımlık tütün 40₺

40 TL (₺) gibi oldukça düşük fiyatlardan başlayan ürünlerimizden memnun kalmazsanız koşulsuz şartsız iade edebilir ve paranızı geri alabilirsiniz. Adıyaman Tütüncüsü olarak ihtiyacınız olan kaliteli tütün ürünlerimizi sizlere siparişlerinizde kaliteli bir hizmeti ilave ederek ulaştırmaya ve güven kazanmaya devam edeceğiz. Memnuniyetiniz bizim için ciddi derecede önemlidir.